Give your website a premium touchup with these free WordPress themes using responsive design, seo friendly designs www.bigtheme.net/wordpress

Ragle Nerede Satılır?

By 7 Ocak 2019 Genel One Comment
ragle keçeli ragle

Ragle nerede satılır?

Açıkhava reklam dünyasında hemen her atölyede en az bir tane bulunan ragle nasıl temin edilir?

 

Oldukça sık tüketilen ve gerekli olan bir araç olduğundan dolayı reklam malzemesi satan her toptancıda ragle bulmak mümkündür.

Ragle, çeşitlerine ve kullanım amacına göre kendi içerisinde farklılık göstermektedir. Keçeli, plastik, saf keçe, kauçuk, teflon vb.

Açık hava reklam ve tabelacıların kullandığı ragle ile serigrafi ustalarının kullandığı ragle arasında fark vardır. Folyo uygulamak ile serigrafi yapmak farklı amaçlara hizmet ettiği için kullanılan ragleler de farklıdır. Serigrafi raglesi alüminyum gövde ve kauçuk tabandan oluşurken açık hava tabelacılarının kullandığı ise plastik ve türevleridir.

Açık hava reklamcılarının plastik ragleyi tercih etmesinin sebebi ekonomik ve pratik olmasıdır.

 

Ragle Nerede Satılır? Ragle çeşitlerini buradan inceleyebilirsiniz.

 

Seçtiğiniz raglenin folyo dostu olduğuna dikkat etmelisiniz. Piyasada satılan ürünlerden bazıları hurda hammadde ile yapıldığından dolayı içerisinde yabancı maddeler olabilmektedir. Orijinal malzeme ile yapılmış ürünleri seçmeniz çıkarttığınız işin kalitesini belirlemede kritik rol oynamaktadır.

OKC Reklam Türkiye’nin en büyük ragle üreticisi olarak Birken Keçeli Ragle‘yi tavsiye etmektedir.

Join the discussion One Comment

  • Tuğrul YILMAZ dedi ki:

    bende 2 çeşit ragle var, keçeli ve dikişli. keçeli olanı araba kaplarken kullanıyorlar, suya gelemiyor, bozuluyor. dikişli ragle olan çok dayanıklı, 6 ay oldu aşınmadı, önceki keçeler hemen bozuluyor.

Leave a Reply

fourteen + 8 =